Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zw. – 16.11.2025 r.
-
Za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na nasze WSD w Pelplinie wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
-
W środę po Mszy św. wieczornej w salce w Betanii odbędzie się spotkanie Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a przed Mszą św. od godz. 17:30 Członkinie Apostolstwa będą odmawiały Różaniec św.
-
W sobotę, tj. 22 listopada o godz. 12:00 w Kęsowie, w kościele, rozpocznie się Dekanalny Dzień Młodzieży Dekanatu Kamieńskiego, na który serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii, a szczególnie wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania wraz
z rodzicami.
-
W sobotę wspominamy również w kalendarzu liturgicznym św. Cecylię. W tym dniu szczególnie modlimy się za organistów, chóry kościelne, schole parafialne. Uroczysta Msza św. wieczorna w Kolegiacie będzie sprawowana w intencji naszych Panów Organistów, chóru parafialnego i scholii liturgicznej. Jako nasze dziękczynienie za ich trudną pracę zapraszam wiernych do licznego uczestnictwa w tej Mszy św. dziękczynnej.
-
W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA. Po Sumie parafialnej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, odmówimy Litania do Najświętszego Serca Jezusowego z Aktem poświęcenia.
W tym dniu parafia w Jeleńczu obchodzi swój doroczny odpust. Na sumę odpustową o godz. 12:00 serdecznie zaprasza ks. Proboszcz.
-
W zakrystii kościoła są jeszcze do nabycia świece wigilijne. Zapraszamy do kupna.
-
Informujemy, że w dniach od 3 – 13 lipca 2026 r. odbędzie się pielgrzymka parafialna na Bałkany (Węgry, Bośnia, Hercegowina-Chorwacja). Bliższe informacje znajdują się na plakacie w gablotce parafialnej. Zapisy na pielgrzymkę przyjmuje p. Stanisława Simińska.
-
Z ostatniej kolekty inwestycyjnej łącznie zebrano 5.125 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
-
Wszystkim uczestnikom Mszy św. za Ojczyznę, w dniu 11 listopada, wyrażamy swoją wdzięczność za obecność. Ks. Mateuszowi i s. Karolinie składamy najserdeczniejsze podziękowanie za świąteczną dekorację. Bóg zapłać.

