Ogłoszenia parafialne II. Niedziela Wielkanocy 12.04.2026r.
-
Za złożone ofiary podczas dzisiejszej tradycyjnej miesięcznej kolekty inwestycyjnej przeznaczonej na III ostateczny etap renowacji naszej chrzcielnicy w Kolegiacie – brakuje jeszcze 30 tys. zł. składamy serdeczne Bóg zapłać.
-
Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna obchodzony w Kościele w Polsce 82. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: Uczniowie-Misjonarze Miłosierdzia. Niech, więc dzisiejsze spotkanie eucharystyczne będzie spotkaniem z Bożym Miłosierdziem, jako darem Chrystusa Zmartwychwstałego.
O godz.15:00, w godzinie Miłosierdzia Bożego, Członkinie Caritas odmówią w Kolegiacie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
-
W środę o godz. 17:30 Członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci odmówią w Kolegiacie Różaniec św. do Siedmiu Boleści. Zapraszamy naszych wiernych.
Po Mszy św. wieczornej w Sali Betania odbędzie się spotkanie formacyjne wszystkich Członków ADŚ.
-
W piątek przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. porannej do wieczornej – w intencji powołań. Wszystkich wiernych zapraszamy do adoracji.
-
Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w Polsce 18. Tydzień Biblijny pod hasłem: Odważyliśmy się w Bogu naszym głosić wam Ewangelię Bożą.
-
W Dużej Cerkwicy p. Witold Wanderski wykonał artystycznie nową ambonkę – stół Słowa Bożego. Fundatorami tego dzieła jest rodzina PP. Szmaglińskich, jako wotum dziękczynne za łaskę zdrowia i bł. Boże w rodzinie. Wykonawcy tego wspaniałego dzieła i fundatorom składamy najserdeczniejsze podziękowanie. Bóg zapłać.
Dzisiaj podczas Mszy św., w Dużej Cerkwicy, ks. Mateusz dokona uroczystego poświęcenia tej wspaniałej ambonki.
-
W dniu dzisiejszym prosimy odebrać prenumerowane czasopisma religijne.

