Życzenia

Drodzy Parafianie i Goście

Łącząc się w przeżywaniu tajemnicy Wcielenia i Narodzenia Syna Bożego Jezusa Chrystusa, w imieniu wszystkich nas duszpasterzy pragnę skierować życzenia: 

Niech ten święty czas dla każdego wierzącego człowieka będzie umocnieniem i pogłębieniem osobistej relacji z Bogiem i z naszymi bliźnimi. 

Jezus Chrystus – Książę Pokoju, który narodził się, aby zwyciężyć zło i grzech, niech obdarzy nas swoim pokojem. Trwanie w niezachwianej nadziei niech będzie naszym udziałem i sposobnością, aby dzielić się nią, szczególnie z tymi, którzy w niej osłabli bądź ją utracili. 

Wraz z Matką Bożą i Świętym Józefem trwajmy w zjednoczeniu z Chrystusem we wszystkich wymiarach naszego życia. Niech przyjście na świat Emmanuela będzie dla nas źródłem prawdziwej, chrześcijańskiej radości. Niech obfituje w łaski i przyniesie tak bardzo upragniony pokój dla całego świata. 

Zdrowych i błogosławionych Świąt.